Strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
11-11-2017 0 opinie

Majówka w Grzybowie

długi weekend 4-dniowy:

od 28.04. do 03.05.2018

od 8,50 € / noc / osoba

Serdecznie zapraszamy


Majówka lub inaczej długi weekend majowy to pierwszy taki termin w nowym roku, kiedy możemy wyjechać poza miejsce naszego zamieszkania, wypocząć na świeżym i ciepłym powietrzu, pospacerować na przepięknej i piaszczystej plaży w Grzybowie delektując się powiewem morskiej bryzy, Po zimie większość z nas jest spragniona słońca, ruchu i kontaktu z zielona przyrodą. Potrzebujemy oderwać się troszkę od monotonii i życia pracą i domem. Nasze domki letniskowe nad morzem pozwolą Państwu na oderwanie się od szarej codzienności. Tutejsze powietrze i klimat należą do niepowtarzalnych a szeroka i drobnoziarnista plaża w Grzybowie oraz Klimatyczny Kołobrzeg doda nam siły i poprawi samopoczucie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych wyjątkowego klimatu


DOMKI NAD MORZEM

położone z dala od hałasu i zgiełku miejskiego a zarazem blisko pięknej szerokiej piaszczystej plaży
Domki i Apartamenty "KOLBERG"daje swym gościom możliwość prawdziwego oderwania się od spraw dnia codziennego i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. To urokliwe miejsce, bogate w różnorodną zieleń i z mnóstwem ptactwa leśnego i wodnego zaprasza do oazy ciszy i spokoju oraz zachęca do spacerów i wycieczek pieszych, konnych i rowerowych.


Prosimy o komentarz

* Wymagane pole